Doğa Ananın Hastanesi

tuz odası

Tuz, nötr özelliği sayesinde pozitif iyon yüklü havayı yeniden dengeleyebiliyor. Batıl inanç diyebilirsiniz ama eski insanlar bir eve taşınmadan önce, tüm odaları kötü ruhlardan arındırmak için tuzlardı. O günün kötü ruhlar, günümüzün elektromanyetik kirliliğine eş. Himalaya Tuzunun dengeleyici özelliği sayesinde hastalık bilgisi içeren uyumsuz frekans modelleri ortadan kaldırılabiliyor.

Tuzun bu özelliği atom endüstrisinde bile kullanılıyor; radyoaktif kirlilik yayan parçalar tuz odalarında depolanıyor. Zira tuz, radyoaktif  ışınları dahi nötrleştirebiliyor

Şifalı tuz odaları veya tünelleri sadece temiz hava sağlamakla kalmaz. Tuzda bulunan elementler bedenimizde de var olduğundan, bu odalar bizim için sağlık anlamına gelen titreşimler yayar. Böylece, bedenimiz hastalanıp doğal titreşimlerimiz bozulduğunda, tuzun yaydığı titreşimler sayesinde yeniden sağlığımıza kavuşabiliriz. Hasta tuz odasına girerek tonlarca tuz ve onun yaydığı güçlü frekans tarafından sarılıp sarmalanır.

Beden bu tanıdık frekans titreşimlerini emerek eksik kalmış elementlerin frekanslarını tamamlar ve yeniden sağlığına kavuşur.

Prensip olarak, sadece solunum yolu rahatsızlıkları değil tüm hastalıklar tuz sayesinde tedavi edilebilir.

Karaciğer hastaları üzerinde yapılan bir çalışma, bu gerçeği etkileyici bir şekilde ortaya koyuyor. Hastaların karaciğer değerlerinde, sadece iki buçuk saatlik bir tuz odası terapisinden sonra önemli ölçüde düzelmeler görüldü. Bu, karaciğerin bu kadar kısa sürede eski sağlığına kavuştuğu anlamına gelmiyor tabii. Hastalık tüm organı sardığından değerler 24 saat içinde yine eski haline dönüyor. Tam iyileşme için hastanın her gün tuz odasına girmesi gerekiyor, ta ki tamamen iyileşene kadar. Ancak bu çalışmadan da görüldüğü gibi, sadece iki buçuk saatlik bir tuz terapisi bile , bedenimizin bir günlüğüne de olsa ihtiyacı olan sağlığa kavuşmasına yardımcı oluyor. Ne var ki, çok az sayıda insan her gün tuz odasını ziyaret edebilme imkanına sahip. Bu imkana sahip olmayanlar, alternatif  olarak yüzyıllar öncede kullanılan ve himalaya tuzu resmi satış sitesi olan www.enyakinmarket.com sitesinden temin edecekleri Himalayan Salt inhaler  kullanarak ve sole içme kürlerinden faydalanabilir.

Himlayan Salt İnhaleri inçelemek için tıklayınız.