Himalaya tuz kristaleriSağlık yaşam için Yaşam kalitemizi artırmak amacıyla kullandığımız şifa kaynağı Himalaya Tuzu Peeling amaçlı kullanımı’da yaygındır.

Sole olarak içme suyumuzda, Sorfa tuzu olarak sofralarımızda, Banyo tuzu olarak banyoda kullandığımız himalaya tuzu aşağıda vereceğimiz tarifle

  • Cilt gözeneklerinin temizlenmesi
  • Detoks

peeling amaçlı olarak kullanılmaktadır.

2 yemek kaşığı kadar doğal Himalaya Kristal tuzu aynı miktarda zeytin yağı ile karıştırılır. Kısa bir süre duş alıp gözeneklerimizi açtıktan sonra yatağınızın üzerine sereceğiniz havlunun üzerine yatarak peelink amaçlı istediğimiz yerlerimize karışımı sürüyoruz. (Arada bir karışımı karıştırıyoruz.)  Üzerimize havlu örterek 30 dakika etki etmesini bekliyoruz Sonrasında ılık suda durulanıp Havlu ile kurulanınıyoruz ancak havluyu cildinize sürtmüyoruz..

Önemli: sauna yada hamam sonrasında daha etkili olabilir. Kullanım alanları Cilt yenilenmesi (Regeneration) Stres Cilt kırışıklıkları Cilt gözeneklerinin temizlenmesi

NOT: İlgili yasa ve reklam yönetmelik kurallarına uyularak endikasyon ve hastalık adı belirterek besin destek ürünleriyle ilgili tanıtım yapılmamaktadır.