Kanser

Kanser, kontrolden çıkmış bazı hücrelerin yarattığı yıkıcı etkinin adıdır. Hatta kanserin teşhisi bile çoğu insan için ölüm anlamına gelir. Kanser, bedenimizde oluşan enerji dengesizliğinin yarattığı kaostan başka birşey değildir. Bu enerji dengesizliğinin sebebi genetik yatkınlık, yanlış beslenme veya çevresel faktörler olabilir. Ancak psikolojik faktörler, olumsuz duygu ve düşünceler, kendimizi sevmemek , partnerimizden sevgi görmemek hayata dair korkular, kronik stres ve agresif bir cevre kanseri tetikleyen en büyük faktörler arasında yer alıyor. Tüm bunlar bedenimizdeki doğal titreşim frekanslarını bozuyor. Kanseri Himalaya Tuzu terapisiyle yenebilirsiniz gibi bir iddiada bulunmayacağız, ama iyileşme sürecinde himalaya tuzunun desteğinden yararlanmanızı da hararetle tavsiye ediyoruz. Uygulayacağınız Tuz terapisi bedeninizi canlı enerjiyle besleyeceğinden, bağışıklık sistemine ihtiyacınız var!

Unutmayın Tedavi olmayan Hiçbir hastalık yoktur. Ama sizinde emek vermeniz şarttır. Bakış açınızı radikal bir biçimde değiştirmelisiniz. Olumlu düşünmeye odaklanın ve bunu davranışlarınıza da yansıtın. Size iyi gelen insanlarla vakit gerçirin. bol miktarda doğal kaynak suyu için ve bedeninizi sole içme kürünün sağlayacağı enerji ile besleyin.

Kanser için Himalaya tuz Uygulamaları 

Her sabah bir çay kaşığı soleyi bir bardak kaliteli içme suyuna karıştırarak aç karına için.

Her 2 ila 3 litre arasında doğal kaynak suyu tüketin.

Sağlığınız izin verdiği ölçüde ara sıra sole banyo uygulaması yapın 37 derecelik banyo suyunuzun %1 oranında tuz içermesi yeterlidir.

Kanser için Himalaya Tuz uygulamaları Dr. Barbara Hendel’in Su ve Tuz kitabından alınmıştır.