Himalaya Tuzu faydaları, Himalaya Tuzunun diğer tuzlardan farkı ve çeşitli kullanım yöntemlerini konu alan DR. BARBARA HENDEL – PETER FERREİRA tarafından yazılan “SU VE TUZ YAŞAMIN KAYNAĞI” adlı kitap Dilek Kökter’in çevirisi ile Kuraldışı yayıncılıktan çıktı.

Himalaya Tuzunu konu alan ve Suyu ve Tuz’u konu alan bir kitap için ne kadar şarırtıcı olabilirki düşünenler Kitabı okuduktan sonra su ve tuz elementlerinin yetenekleriyle tanışıp yazarın himalaya tuzu hakkında verdiği bilgiler karşısında tuzun insan sağlığı açısından önemini kavramamıza yardımcı olmakta. Aynı zamanda yaşadığımız sorunlara dostça yaklaşmamıza yardımcı olmaktadır.

Barbara Hendel Kitabın yayınlanması sonrasında İTÜ Taşkışla Kampüsünde konferans vererek Su ve Tuzun Yaşamımızdaki önemi ile ilgili geniş katılımlı bir konferans ve Nutura Fuarında imza gününde Okuyucuları ile buluşup kitap ve Himalaya Tuzu hakkında karşıklı soru cevaplarla geniş katılımlı bir konferans verdi.

Türkiyede daha önce yayınlanan Su ve Tuzla Sağlıklı ve Formda Kitabı ile tanıdığımız Barbara Hendelin bu değerli eserinde sadece su ve Tuz değil günümüzün hastalıkları ile ilgili bilgi ve önerileride bulabileceksiniz.

Su ve Tuz Kitabını Himalaya Tuzu resmi satış sitesi www.enyakinmarket.com sitesinden temin edebilir 0212 2751252 numaralı telefondan geniş bilgi ve sipariş verebilirsiniz.