Himlaya Tuzunun Mineral zenginliği ve Asırlardır birçok hastalığın tedavisinde kullandığımız doğal mucize kilin birleşimi ile ortaya çıkan  ile cildinizi yenileyip toksinlerden arındırabilirsiniz.

Himalaya kristali solesi karıştırılan Doğal nem içeren Himalaya Tuzu Kil Maskesi susuz kalmış hücrelerimizi nemlendirmek ve canlandırmak için birebirdir. Ayrıca cilt reaksiyonlarında çok etkilidir. Himalaya Tuzu Kil Maskesi cildinizin yenilenme sürecini etkili bir şekilde destekler, cildi temizler, kırışık oluşumunuönler ve cilt yüzeyinin gerilmesini sağlar.

Himalaya Tuzlu Kil Maskesi ile gerek cilt bakımında gerekse saç bakımında çeşitli kimyasallarla hazırlanan ve insanlarda kalıcı zararlar veren kozmetik ürünlerden uzak durabilirsiniz.
Himalaya Tuzlu Kil Maskesi ile yapacağınız uygulama ile cildiniz beslenir ve canlılık kazanır. Özel olarak hazırlanmış ve cilt yapınıza uygun kullanım talimatları sayesinde akne ve siyah noktaya sebep olan fazla yağı emerek sorunsuz bir cilde sahip olmanızı sağlar

Himalaya Tuzu katkısı ile cilt gerekli olan minarelleri almış olur. Bu nedenle cilt sorunlarınız kalıcı olarak yok olur.

Kilin Faydaları;
-Cildinizi kirden ve yağdan tamamiyle arındırır.
-Sivilce oluşumunuz varsa bunu önler
-Güneş lekeleriniz varsa düzenli kullanımda rengini açar
-Doğal kaynaklı mineraller içerdiği için cildi besler
Himalaya Tuzunun Cilt için Faydaları; ;
-Kuru ve yağlı ciltlerin dengelenmesi için en ideal çözümü sunar.
-Cildinizin yeniden dinçleşmesini sağlar.
-Tuzun güzelleştirici etkisi sayesinde, ölü hücrelerden arınarak cildin yenilenmesiyle daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.
-Sedef ve Egzama gibi rahatsızlıkları yok eder.

SİPARİŞ İÇİN TIKLAYINIZ