Himalaya Tuzu İle Zayıflama

Düzenli olarak kullanacağınız Tuzlu Su kürü (Sole) ile kısa zamanda vücudunuzdaki fazla kilolar ve ödemden kurtulusunuz.

Yapacağınız tek şey sitemizden tarifini bulduğunuz sole yi hazırlayarak düzenli tuzlu su kürü yapmaktır.  Hayatınızdan rafine tuzları çıkartıp günlük tuz ihtiyaçlarınızı himalaya tuzu ile karşılamanız ve  Himalaya banyo tuzu ile haftada 2 kez düzenli olarak yapacağınız banyo sonucu vereceğiniz kilolarla birlikte vücuduzun sıkılaştığını gözlemleyeceksiniz

Yemeklerden yarım saat önce içilen bir bardak tuzlu su ve hemen üstüne alınan bir bardak normal içme suyu; hızla kana karışıp hücrelere ulaşacağından, vücudun açlığa mı suzuzluğa mı ihtiyacı olduğunu beyin fark edecektir. Tuzlu suyla alınan mineraller mide hücrelerinde protein ve enerjiye dönüşececeğinden dolayı, fazla yemek yeme olayı ortadan kalkacaktır. Su ve tuz bileşimi vücutta biriken fazla yağlara hızla yönelerek bu yağların yavaş, yavaş çözülüp vücuttan atılmalarını sağlar. Bu uygulamaya her gün kesintisiz devam edildiği sürece iki-üç ay gibi kısa bir zamanda, hem yemek yeme dengesi sağlanacak, hemde fazla kilolardan kurtulmuş olunacaktır. Bunun için düzenli tuzlu su kullanımı yeterlidir.

himalaya tuzu zayıflamaya faydaları
himalaya tuzu zayıflatırmı
himalaya tuzunun zayıflama etkisi
Zayıflama Tuzu
Himalaya tuzu zayıflama kürü