SaltLife Ayak Banyosu

Orijinal Sertifikalı Himalaya Tuzu Resmi Satış sitesi www.enyakinmarket.com sitesinde Ayak bakımı için Himalaya Tuzu’nun mineralleri ve iyileştirici bitkisel yağların karışımından oluşan yeni bir ürün eklendi.

5 yılldır ziyaretçilerini Orijinal sertifikalı ve kaliteli Himalaya Tuzu ile tanıştıran enyakinmarket.com sitesi Himalaya tuzunun minerallerini vücuduzun yükünü taşıyan ve noktası bir organımıza denk gelen ayaklarımızın bakımı için AYAK BANYOSU ürününü geliştirdi

Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur, sağlam vücudu sağlıklı ayaklar ayakta tutar. Tüm ağırlığımızı taşıyan ve ayakkabıların içine esir ettiğimiz vücudumuzun ‘en ağır işçileri’nden ayaklarımıza gereken önemi veriyor muyuz acaba?

Himalaya tuzu ağırlıklı ayak banyosu ürünü ile

Özellikle yaz aylarının kaçınılmaz sorunu Ayak Kokusu

Sık sık Terleyen Ayaklar

Sürekli veya arasıra şikayetimiz olan Yorgun ve Sancılı Ayaklar

Ayaklarda Kuru Cilt

Üşüyen Ayaklar için çözüm bulabileceksiniz

Ayak Banyosu ürünümüz Himalaya Tuzu ile birlikte İyileştirici bitkisel yağlar içerir,
Acıyan ayakları rahatlatnasının yanı sıra  yorgun ayaklara zindelik verir.

Himalaya Tuzlu ayak banyosu ürünümüz acıyan, ağrıyan, terleyen ayaklara karşı etkilidir. Yorgun ayakları rahatlatır ve huzursuzluk veren acıyı alır.
Ayak banyosunda bulunan Himalaya tuzu etkisiyle Kalınlaşmış deri ve nasırları yumuşatır.
Himalaya Tuzunun cilt yenileme özelliği sayesinde Cildi derin tabakalarına kadar temizler ve dış etkenlere karşı koruyuculuğu kuvvetlendirir, elastikiyeti arttırır.

Ayak banyosunun uzun süre kalıcı koku giderici etkisi vardır. Lavanta, biberiye ve kekikten elde edilen doğal uçucu yağlar dolaşımı destekler, ayakları ısıtır ve zindelik verir